Sprzęt do medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi, poprzez stosowanie zabiegów zapobiegawczych. Dużą wagę przykłada się do profilaktyki starzenia skóry oraz innych zabiegów korygujących urodę, których celem jest poprawa fizycznej atrakcyjności pacjenta. Medycyną estetyczną powinny zajmować się tylko osoby uprawnione do przeprowadzania zabiegów bezinwazyjnych lub o niewielkim stopniu inwazyjności. 

Medycyna estetyczna cieszy się dużą popularności przede wszystkim wśród pań, które pragną poprawić swoją urodę. Rodzajów zabiegów jest wiele, począwszy od depilacji laserowej czy makijażu permanentnym, a skończywszy na chirurgii plastycznej. Do każdej terapii używany jest odpowiedni sprzęt, który powinien posiadać wymagane certyfikaty i być obsługiwany przez przeszkolony personel. Do większości zabiegów stosowane są urządzenia wielofunkcyjne, które pozwalają na kompleksowe przeprowadzenie sesji. 

Urządzenia premium

Sprzęt wielofunkcyjny premium to bardzo popularne urządzenie, które można dostosowywać do swoich potrzeb. Dedykowane jest kosmetologii i medycynie estetycznej i charakteryzuje się wysoką jakością komponentów. W jednym urządzeniu zawartych jest wiele modułów, dzięki czemu za jego pomocą można przeprowadzać różne zabiegi, takie jak mezoterapię bezigłową, peeling kawitacyjny, liposukcję ultradźwiękową czy dermomasaż. 

Lasery diodowe

Usuwanie zbędnego owłosienia to zabieg czasochłonny i kłopotliwy. Każda kobieta marzy o pozbyciu się tego kłopotu raz na zawsze. Dzięki laserom diodowym jest to możliwe. Już kilka zabiegów wystarczy, aby skutecznie usunąć owłosienie z nóg, pach, czy okolic bikini. 

Makijaż permanentny

Najnowocześniejsze sprzęty do makijażu permanentnego pozwalają uzyskać trwały rysunek poprzez wprowadzeniu pod naskórek specjalnego barwnika. Dzięki temu możemy uzyskać idealnie dopasowany kolor brwi czy ust. Co ciekawe, najnowsze urządzenia do makijażu permanentnego mogą być stosowane również w celu pigmentacji medycznej piersi, ust, czy skóry głowy, niwelującej blizny, plamy po bielactwie.

Infuzja tlenowa

To zabieg, który poprawia koloryt skóry, przywraca jej blask, niweluje zaczerwienienia i stany zapalne. Skóra staje się nawilżona, a zmarszczki są mniej widoczne. Zabieg jest bezinwazyjny, oparty na technologii hiperbarycznego tlenu. 

Karboksyterapia

To zabieg polegający na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu odpowiednich dawek dwutlenku węgla. Dzięki temu przyspieszamy przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych co poprawia krążenie oraz stymuluje komórki do odbudowy. Dla walczących z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej to idealne rozwiązanie. 

 

Więcej znajdziesz tutaj: http://sprzet-kosmetyczny.eu/