Urologia jest dziedziną nauki związaną ściśle z układem moczowo-płciowym. Wizyta u urologa jest dla wielu osób krępująca i wstydliwa, wiązać się może ze stresem. Dlatego kluczowe jest wcześniejsze przygotowanie się do niej, w celu zmaksymalizowania korzyści wynikających z wizyty. Dzieje się tak z powodu obszaru, jakim zajmuje się urologia. Niestety, należy ona do najbardziej wstydliwych chorób. Nieznajomość terminologii medycznej, lęk przed badaniem i wstydliwość ,skutecznie opóźniają wizytę u specjalisty. Często są to objawy bezpodstawne, wynikające z niezbyt dobrej obiegowej opinii. Wizyta u urologa może być sprawna, konkretna, bezbolesna i efektywna pod jednym warunkiem. Jakim? Wybraniem odpowiedniego lekarza prowadzącego.

Jarosław Malczyński urolog Warszawa – wzór lekarza

Wybierając urologa, trzeba mieć świadomość, że jest to osoba, z którą będziemy musieli zawiązać interakcję. Bardzo ważnym jest, więc, aby znaleźć zaufanego doktora, któremu będziemy mogli bez problemu powierzyć swoje sprawy. Najlepiej, żeby był to lekarz posiadający niezbędne doświadczenie i umiejętności. Kimś takim bez wątpienia jest Jarosław Malczyński. Urolog, specjalista z 30-letnim staże. W trakcie kilkudziesięciu lat swojej pracy odbył niezbędne staże w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie i w Szpitalu MSWiA w Warszawie, na oddziale urologicznym. Jak sam mówi – na dolegliwości układu moczowego narażeni są wszyscy ludzie w trakcie swojego życia. Najczęściej są to schorzenia sprawiające dyskomfort i ból, mogące prowadzić do powikłań zagrażających życiu. Kluczowe jest, więc odpowiednie rozpoznanie problemu i rozpoczęcie leczenia pod okiem specjalisty. Urolog powinien mieć przede wszystkim odpowiednie podejście do pacjenta, umiejętność przekazania swojej wiedzy i wytłumaczenia podstawowych zagadnień.

Jarosław Malczyński gwarantuje profesjonalne podejście do pacjenta, duże doświadczenie zawodowe i przyjazną atmosferę w gabinecie. Wieloletnia praktyka sprawiła, że napotkał on na swojej drodze rozmaite przypadki chorób, które sprawiły, że stał się lepszym specjalistą, gotowym do podjęcia najróżniejszych wyzwań na swojej drodze.