Urolog to osoba zajmująca się budową, fizjologią i schorzeniami układu moczowo-płciowego u mężczyzn, a także układu moczowego u kobiet. Rozwiązuje problemy związane z okolicami intymnymi ciała, wśród, których można znaleźć kamicę nerkową, zapalenia węzłów chłonnych czy raka jądra. Leczenie tych chorób wymaga specjalistycznego podejścia do tematu, które zapewni nam indywidualne podejście, tok leczenia dostosowany do konkretnego stadium choroby i przede wszystkim intymność i dyskrecję – tak ważną w problemach związanych z okolicami intymnymi.

Jak, więc szukać dobrego urologa?

Nie da się ukryć, że wybór lekarza urologa to często wybór na lata. Decydując się na bliski kontakt z danym specjalistą jesteśmy zdecydowani, aby to właśnie jemu powierzyć swoje zdrowie i problemy. Przede wszystkim, więc powinna być to osoba wyrozumiała, cierpliwa i otwarta na sugestie swoich pacjentów. Dobry urolog powinien szybko rozładować napięcie wynikające z pierwszej wizyty, rozluźnić atmosferę i co najważniejsze- odpowiednio przebadać daną osobę.

Jarosław Malczyński urolog Warszawa – przykład profesjonalisty

Za wzór lekarza może posłużyć doświadczony chirurg z warszawskich Bielan. 30-letnie doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w Szpitalu MSWiA w Warszawie, a także w Wojskowym Instytucie Medycznym sprawiły, że dzisiaj nie boi się rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Na swojej drodze spotkał najrozmaitsze przypadki chorób układu moczowego. Wieloletnie doświadczenie procentuje wiedzą, która przekłada się na prawidłową diagnostykę kobiet i mężczyzn. Jarosław Malczyński gwarantuje dyskrecję i komfort w swoim gabinecie. Jak sam mówi – na dolegliwości związane z układem moczowym mogą cierpieć osoby w różnym wieku. Niejednokrotnie są to schorzenia sprawiające ból i dyskomfort, które znacznie uniemożliwiają prowadzenie normalnego życia. Z tego też powodu kluczowa jest decyzja o wizycie i szybka diagnostyka ewentualnego problemu – tylko ona może przyczynić się do całkowitego wyleczenia.