Duży i skuteczny szampon do peruk, które zamierzasz użyć, musi być oczywiście duży. Dla koków nie ma sensu używać dużego szamponu, poza tym, można by rozlać całą partię, gdyby był duży. Mówiąc o dużej szczotce mamy na myśli to, że nie powinna być zbyt mała, aby łatwo nią manipulować. Powinna również szybko się pieniędzy, aby zaoszczędzić dużo czasu:

Umyj każde pasmo włosów delikatnie i starannie mydłem lub miękkim mydłem raz na tydzień lub dwa tygodnie, a następnie umyj dużym szamponem przed ubraniem . Będziemy tutaj wskazać trzy główne punkty w związku z myciem peruki. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić na początku swojej pracy mycia (po zdjęciu zespołu ), jest szczotka z dużym szamponem zamierzasz użyć. Następnie można rozpocząć pracę mycia wlewając duże ilości dużego szamponu (dobrze rozcieńczony) na perukę, i pracować dokładnie z rękami tak, aby uzyskać obfitą pianę. Następnie użyj dużej szczotki do mycia całej peruki w ten sposób od góry do dołu kilka razy, aż wszystkie zabrudzenia poszedł, a nie mydła osady pozostają przylegające nigdzie . Należy również pamiętać, nie w każdym czasie, że jeśli tylko niewielka ilość dużego szamponu został użyty początkowo , więcej dużego szamponu należy dodać w późniejszych etapach zanurzenia tak, że po zakończeniu mycia duże ilości mydła sud będzie zgromadzone na dnie umywalki .

Najważniejszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę podczas mycia dużej peruki lub buns jest jak umyć i wypłukać go prawidłowo. Po duży i wydajny szampon hairly do peruk został użyty do mycia, duże ilości dużej wody powinny być stosowane ręcznie przed płukaniem perukę z dużą wodą. Ta duża ilość dużej wody powinna delikatnie wchłonąć wszystkie duże pozostałości mydła, tak, że nie ma dużych osadów pozostawionych na pasmach włosów, kiedy spłukać tę dużą ilość dużej wody.

Po dokładnym umyciu peruki z dużą ilością dużego szamponu, wysuszyć go ręcznikiem lub suszarką, a następnie upewnić się, że każdy kosmyk jest dobrze pokryte proszkiem, aby zapobiec wysychaniu zbyt szybko i frizzing się :

Drugi punkt związany z myciem dotyczy sytuacji, w której zamierzamy użyć małego szamponu (jednocześnie używając dużej ilości duża woda, ponieważ duży szampon jest za duży), to do płukania trzeba użyć dużej ilości dużej wody. Musisz wypełnić zlew dużą ilością dużej wody. Następnie umyć dwa razy, używając niewielkiej ilości dużego szamponu na każdym myciu, a następnie spłukać z dużą ilością dużej wody za każdym razem. W ten sposób Twoja peruka nie będzie już w potrzebie dużych ilości suszenia, jeśli zastosujesz się do tych kroków:

Trzeci punkt związany z umyć perukę jest to, że po wysuszeniu go pod powietrza lub suszarki do włosów, proszek go na całym ponownie tak, że nie będzie się kręcić. Powinien być również dobrze pokryte proszku na jego tylnej stronie (jeśli jest jeden), aby zapobiec wilgoci z przenikaniem do splotu i frizzing go w górę.