W XXI wieku żyje się szybko i dynamicznie. Jesteśmy połączeni przez Internet, lecz wciąż często zmuszeni do spontanicznych, biznesowych podróży. Zabierasz kosmetyczkę, ubrania i zapasowe buty, jednak czy zawsze pamiętasz o zapasie leków na receptę? A może w najmniej oczekiwanym momencie dopada Cię choroba i nie wiesz, do jakiego lekarza pójść? E-recepta od lekarza online dostępna jest z każdego miejsca!

Konsultacja online niezależnie gdzie jesteś!

Kolejki do lekarza i proszenie o wypisanie niezbędnych Ci leków to przeszłość. Choroba nie poczeka — Ty również nie musisz!

Wizytę online możesz odbyć nawet przez swojego smartfona. Wystarczy sprawne urządzenie, by konsultacja przyniosła oczekiwane efekty. Zadbaj jedynie o dobry i stabilny dostęp do sieci, który zapewni wysoką jakość połączenia.

Prosto do zdrowia — intuicyjna rejestracja i konsultacja online

Wystarczy, że wypełnisz formularz, dokonasz płatności i zapiszesz się na wizytę, która odbędzie się już za chwilę! Medyk online przyjmie Cię na konsultacje przez telefon, podczas których przeprowadzi wywiad jeszcze dokładniejszy niż ten w gabinecie. Na jego podstawie zdecyduje o optymalnych środkach medycznych bądź przedłuży receptę Twoich stałych leków.

Jak realizować e receptę online?

Zawartość e-recepty określa czterocyfrowy kod, który należy podać farmaceucie w dowolnej aptece. Aptekarz, wpisując kod do komputera, widzi już Twoją receptę i przypisane Ci leki.

Któregoś z przepisanych leków nie ma w danej aptece?

Nie musisz już przejmować się przepisywaniem recept i noszeniem pliku papierów. Wystarczy, że podasz kod w innej aptece i bez problemu skompletujesz swoją receptę!

Medyk online = recepta od ręki

Zastanawiasz się, jak długo ważna jest recepta online?

Na wykupienie leków z receptą online masz aż 30 dni. Jednak w wyjątkowych przypadkach, lekarz może przedłużyć jej datę ważności aż do 365 dni. Pamiętaj, że jeśli na Twojej recepcie widnieje antybiotyk — data realizacji to jedynie 7 dni!

Z kolei w przypadku preparatów immunologicznych termin wykupienia jest dłuższy i wynosi 120 dni od daty wypisania.

Czy recepta online jest refundowana?

Recepta online również może być refundowana. Aby taką uzyskać, należy przedstawić odpowiednią dokumentację. Przed zapisaniem się na konsultacje online należy wypełnić formularz. Jest w nim również opcja załączenia plików. To właśnie w tym miejscu możesz umieścić niezbędną dokumentację na rzecz refundacji.

Skorzystaj z nowych możliwości leczenia!