Jak wybrać godnego zaufania urologa?

Urologia jest dziedziną nauki związaną ściśle z układem moczowo-płciowym. Wizyta u urologa jest dla wielu osób krępująca i wstydliwa, wiązać się może ze stresem. Dlatego kluczowe jest wcześniejsze przygotowanie się do niej, w celu zmaksymalizowania korzyści wynikających z wizyty. Dzieje się tak z powodu obszaru, jakim zajmuje się urologia. Niestety, należy ona do najbardziej wstydliwych chorób. Nieznajomość terminologii medycznej, lęk przed badaniem i wstydliwość ,skutecznie opóźniają wizytę u specjalisty. Często są to objawy bezpodstawne, wynikające z niezbyt dobrej obiegowej opinii. Wizyta u urologa może być sprawna, konkretna, bezbolesna i efektywna pod jednym warunkiem. Jakim? Wybraniem odpowiedniego lekarza prowadzącego.

Jarosław Malczyński urolog Warszawa – wzór lekarza

Wybierając urologa, trzeba mieć świadomość, że jest to osoba, z którą będziemy musieli zawiązać interakcję. Bardzo ważnym jest, więc, aby znaleźć zaufanego doktora, któremu będziemy mogli bez problemu powierzyć swoje sprawy. Najlepiej, żeby był to lekarz posiadający niezbędne doświadczenie i umiejętności. Kimś takim bez wątpienia jest Jarosław Malczyński. Urolog, specjalista z 30-letnim staże. W trakcie kilkudziesięciu lat swojej pracy odbył niezbędne staże w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie i w Szpitalu MSWiA w Warszawie, na oddziale urologicznym. Jak sam mówi – na dolegliwości układu moczowego narażeni są wszyscy ludzie w trakcie swojego życia. Najczęściej są to schorzenia sprawiające dyskomfort i ból, mogące prowadzić do powikłań zagrażających życiu. Kluczowe jest, więc odpowiednie rozpoznanie problemu i rozpoczęcie leczenia pod okiem specjalisty. Urolog powinien mieć przede wszystkim odpowiednie podejście do pacjenta, umiejętność przekazania swojej wiedzy i wytłumaczenia podstawowych zagadnień.

Jarosław Malczyński gwarantuje profesjonalne podejście do pacjenta, duże doświadczenie zawodowe i przyjazną atmosferę w gabinecie. Wieloletnia praktyka sprawiła, że napotkał on na swojej drodze rozmaite przypadki chorób, które sprawiły, że stał się lepszym specjalistą, gotowym do podjęcia najróżniejszych wyzwań na swojej drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *